ABOUT US

GD - щиро в деталях

 Відверті інтерв'ю. Вишукані дизайни. Сміливі висловлювання. Красиві картини. Провокаційні рішення. Унікальний декор. Приголомшливі ідеї. Міжконтинентальні колаборації.
І це лише початок...

журнал11.png

Історія заснування

Garny Digest - офіційно зареєстроване українське видання електронного та друкованого засобу масової інформації.  Проте, почалося все дещо раніше за бюрократичне оформлення паперів. 

Мета проєкту - це знайомство, захват та популяризація, в Україні та за її межами: цікавих об'єктів архітектури, дизайну, різноманітних видів мистецтв та інших проявів творчої діяльності, які, пліч опліч створюють наші співгромадяни.     

Наше прагнення - журнал, в якому буде зібрано найцікавіші ідеї, проєкти, роботи та витвори талановитих українців, архітекторів та інших діячів мистецтв.

Старт до реалізації виник завдяки дизайн-студії "Le maison de Garny" - студії дизайну штор та інтер'єру. Її стрімкий розвиток, передові позиції та кількісні відзнаки вже за декілька років перетворили студію штор у холдинг, який вже охопив декілька напрямків одним із яких є журнал. 

Існує велика кількість різноманітних журналів. Однак, видання GD відрізняється від усіх інших! Ну, хоча б тим, що ми: самі цікавимося, знайомимося, пишемо та пропонуємо співпрацю талановитим і творчим немасштабованим людям, для яких найважливіше - робити цей світ красивіше, а значить, трошки краще! Цінності, котрі на сто відсотків збігаються із нашими.

 

Наша команда

ПАРТНЕРИ

logo_footer.png.png
icon.png.png
1.png
noroot1.png.png