А ВИ МАЄТЕ СКРИНЬКУ З СЕКРЕТОМ?

Навіть телеканал СТБ забажав одну з цих скриньок у своє шоу!


Хобі, в якому залучена не лише цікавість, коли бажаєш не тільки чимось зайняти свій вільний час, а котре йде за покликом душі - віщує розвиток і зацікавленість іншими.


 

Здебільшого, всі скриньки виготовлені у східному оздобленні, оскільки "східний стиль - це любов!" - говорить дизайнерка, про свої вироби.


Як тільки знаходиш те, що дійсно твоє - відчуваєш одразу! Анна Булига - майстриня з виготовлення дизайнерських скриньок, саме це й відчула. Її вироби - це можливість дарувати життя власному натхненню, шляхом втілення його в предмети декору.


Загалом, процес створення однієї скриньки, з 0 і до кінцевого результату, займає близько двох тижнів.

"Це не про "розмалювали й по всьому"! Кожна скринька виготовляється за індивідуальними розмірами й побажаннями. Першочерговим є вибір сорту деревини та її якості, далі, необхідно виготовити основу і ще, безліч технологічних і творчих процесів, по завершенню яких - народжується мій, дерев'яний витвір мистецтва." - ділиться процесом виробництва, пані Анна.


"Загалом, все почалося з дитинства. Мріяла навчитися малювати й закінчити художню школу, але - не судилося. Проте, дитячу мрію здійснив вже мій чоловік. Він зробив мені подарунок: сертифікат на навчання у студії мистецтв. І, трохи згодом, першою, власноруч створеною картиною я прикрасила інтер'єр у власній спа-студії. Весь процес мого занурення у творчість був казковим! А тому: мрійте і шаленійте, коли Ваші мрії здійснюються!" "Скриньки - це випадковий збіг невипадкових обставин. Декілька каркасів скриньок, колись, були власноруч виготовлені моїм батьком. Вони не мали жодного оздоблення. Просто припадали пилом і ніби чекали, коли стануть у нагоді, а можливо саме на мене..." - розповідає дизайнерка, Анна Булига.


Ходять чутки, що кожна річ має власну енергетику. Спочатку, предмет просякає енергією, яку в нього вкладає його автор. Трохи згодом, річ знаходить свого власника та вбирає його енергетику. Тож, не дивуйтеся, коли одні речі працюють вічно, в той час, як іншим - наче "пороблено"!


"Здебільшого, всі замовлення займають однаковий проміжок часу створення. Проте, бували й такі, до яких доклала чималих зусиль, щоб ті завершити. Все якось не йшло, не складалося... Згодом виявлялося, що життєві погляди та дії замовниці (особливо, в напрямку вищих сил) були загальнопротилежні від моїх". - сміючись ділиться спогадами, пані Анна.


"Я зовсім не забобонна. Проте, переконана, що те що ти робиш - ти маєш робити щиро, від серця, з добрими думками та любов'ю. Надіславши у світ добро - ти, неодмінно його й отримуєш!" - вважає Анна.


Така скринька - це не лише неповторний декор і місце для зберігання цінних речей. Маючи основні призначення, усі скриньки з секретом:

1. власна технологія виготовлення збереже виріб не одне покоління;

2 унікальні методи декорування;

3. розробка техніки поєднання палітри кольорів;

4. дієвий оберіг, як зазначають їхні власники;

5. багатофункціональність, яка зростає із розмірами замовленої скриньки.


Поціновувачі якісного декору та дизайнерських речей, для кого важлива не лише "обгортка", а усі складові виробу, що ймовірно потрапить в інтер'єр - стовідсотково не зможуть встояти!


Далеко не кожну річ у домі можливо зробити власною, сімейною реліквією. Хоча, саме зараз, Ви познайомилися з однією з таких.