ВСЕ, ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ЗА ДЛЯ СТВОРЕННЯ ВЛАСНОГО "ПОШАРПАНОГО ШИКУ" В ІНТЕР`ЄРІ


"Пошарпаний" - це єдине слово, яке насправді взагалі не варто вживати, коли справа стосується різних аспектів дизайну інтер'єру відносно будь-якого простору. Хоча це є один зі стилів дизайну, який, не дивлячись на назву, безсумнівно, додасть елегантності вашому дому. А ще кращим є те, що вам може не знадобитись ходити по торговельному центру за для того, щоб знайти меблі, текстиль чи аксесуари, які відповідають стилю "Shabby Chic". Щобільше, у вас навіть може бути щось, що відповідає цьому стилю у вашому власному домі або ж те, що ви могли б відновити! Взагалі, "Shabby Chic" - це стиль дизайну інтер’єру, який є одним з найпопулярніших завдяки тому, що предмети, пов'язані зі стилем, не тільки надзвичайно легко знайти та придбати, але й дуже сприятливі з точки зору бюджету.

Тут ви знайдете декілька "Shabby Chic" порад щодо дизайну інтер'єру, які ви можете взяти до уваги та дотримуватися, щоб допомогти вам внести цей стиль у власний дім самостійно.

Весь декор виглядає зношеним, включаючи всі предмети меблів та аксесуари. Стиль також часто визначають як "еклектичний" за своєю суттю, оскільки він поєднує речі, такі як пастельні кольори з антикварними меблями та квіткові візерунки з мереживом. Крім того, стиль "Shabby Chic" також іноді називають "вінтажний шик" або "кантрі шик".

Стиль "Shabby Chic" вперше був винайдений приблизно 20 років тому, проте він залишається популярним і сьогодні. Як вже зазначалося, працювати з цим стилем надзвичайно просто і недорого. Це означає, що ви зможете знайти у себе чи придбати, меблі та аксесуари, за вигідними цінами. Крім того, ви також можете придбати сучасні предмети інтер'єру, якщо хочете самостійно створити із них стиль "Shabby Chic". Що стосується кольорової гами, якщо ви плануєте створити у себе в інтер'єрі цей стиль — тоді вам слід почати з білого. Далі, як ми вже казали, додайте пастельних кольорів, які, на вашу думку, підходять до простору. На рахунок підлоги — є два загальноприйняті типи, які добре поєднуються зі стилем "Shabby Chic": біла чи то натуральна підлога. Ще існують деякі з основних аксесуарів, котрі допомагають завершити стиль — це плетені стільці та дерев'яні лавки.

"Shabby Chic" інтер'єр також можна створити в такому приміщенні, як ванна кімната. Для цього простору потрібно зосередитись на застосуванні фурнітури старовинного типу. Якщо у вас є сад, ви й тут можете застосувати стиль "Shabby Chic", використовуючи переобладнані садові меблі та навіть створити цілу дачу у вінтажному стилі. Що стосується аксесуарів, головна мета — завжди підтримувати баланс між старовинними, зношеними речами та тими, які мають новітній, елегантний вигляд. Наприклад, розгляньте можливість розміщення срібних аксесуарів поверх дерев'яних столів. Килимки, прикрашені квітковими візерунками, разом із мереживами, ще більше допомагають створити стиль "Shabby Chic". Прозорий текстиль у вигляді фіранок — це винятково влучний елемент для цього дизайнерського простору, і він буде виглядати ще краще у поєднанні з кованими карнизами. Ще одним чудовим "Shabby Chic" аксесуаром в інтер’єрі стане ваза з квітами у поєднанні із запашними свічками — це наповнить будинок чудовими ароматами!

Декор меблів також є важливим аспектом стилю "Shabby Chic". Наприклад, дивани — однин із найпоширеніших предметів меблів, що використовується в цьому стилі, і чим більший розмір дивана, тим краще! Щоб відповідати стилю "Shabby Chic", ви можете використовувати практично будь-які дерев'яні меблі, якщо пофарбуєте їх у білий колір. Найкращий спосіб досягти «старовинного» вигляду — це фарбувати деревину фарбою або пензликами, а потім використовувати наждачний папір для шліфування деяких ділянок.

Підказка: рекомендуємо обшліфувати куточки, щоб створити не такий "грубий" вигляд для ваших, власноруч створених предметів.

Якщо вам подобаються орнаменти, рами або дзеркала, і ви хочете використовувати їх у своєму стилі "Shabby Chic" - це цілком можливо! Все, що від вас потрібно — це пошук таких речей. Зазвичай їх можна знайти в таких місцях, як "блошині ринки". Коли ви зможете знайти те, що вам подобається — все, що далі потрібно буде зробити — це злегка відшліфувати, а потім нанести шар білої або пастельної фарби. Коли ви це зробите, спробуйте згрупувати кілька таких речей разом. У вас неодмінно вийде чудова композиція!

"Shabby Chic" стиль дизайну інтер’єру передбачає елегантність у приміщеннях. Найкраще у чому його ще можливо проявити, то це в люстрах.

Полотняні серветки розміщенні на обідньому столі в стилі "Shabby Chic" додадуть особливості до ваших вишуканих страв. Це гармонійно впишеться тоді, коли серветки мають різні, тьмяні кольори чи візерунки з квітами, а не один, до того ж яскравий колір. Ще більше додасть витонченості "Shabby Chic" дизайну інтер'єру — скатертина, яка виглядатиме напрочуд старовинною. Ви, також, можете доповнити ансамбль, поклавши на стіл т вінтажне наряддя та раритетний посуд. Старовинні, порцелянові або глиняні, глазуровані горнятка додадуть стилю "Shabby Chic" небаченої особливості та ніжності.

Зрештою, "Shabby Chic" стиль дизайну інтер’єру — це той, який, безсумнівно, додасть вашому простору частинку вас самих. Це стиль жіночності, який одночасно заспокоює і розслабляє. Це стиль легкості, м'якості та невимушеності. Ніби все "в зефірі": як відносно інтер'єру, так і стосовно життя, в цілому.