ДИЗАЙН ЦЬОГО БУДИНКУ НАТХНЕНННИЙ АРХІТЕКТУРОЮ ДЖЕФФРІ БАВИ


Створений Weespaces, цей, сімейний будинок, сповнений природним світлом, та відображає нову ланку дизайну поєднаного з флористикою - тропічний модерн.

Виготовлені на замовлення меблі з дерева та очерету вирізняють цей будинок поміж інших, надаючи йому позачасової естетики.

Власники висловили побажання, щоб вілла мала сучасний вигляд з великою кількістю зелені.

ВІТАЛЬНЯ Будинок відкривається у досить компактне фоє, яке, безсумнівно, приховує простори, що попереду. Велика вітальня віддає оду тропічному модерну. Родзинкою є чотири каркасні натуральні дерев’яні скибочки на стіні, які команда дизайнерів створила власноруч. Вентилятор, підвішений до стелі, яка також має дерев'яну основу. Оксамитовий диван, котрий надає сучасного стилю та крісла з плетеними спинками з очерету. Дерев'яний журнальний столик з бетонною основою розміщений у центрі з двома різними килимами від Jaipur Rugs. Монохромна, смугаста лава навпроти неї та велике античне дзеркало позаду завершують "композицію".

ОБІДНЯ ЗОНА Розмітка відкритого плану включає обідню зону в той самий простір, але відгороджує його в куток, поруч з кухнею. Стіл - середини століття, зі стільцями в горіховій обробці, розміщений над килимом, над яким підвішені два світильники з ротанга. Настінна фреска від Design by Metamorph підкреслює загальну, тропічну атмосферу. «Ми створили власну, чорну консоль для посуду з гладкими, профільними жалюзі та додали на стіну монохромне дзеркало з вставкою з кістки. Це все допомагає поглинати природне світло, яке надходить від великого кухонного вікна, та ідеально доповнює простір», - говорить дизайнер.

КУХНЯ Компактна кухня в стилі галереї, майже повністю, відмовляється від теплих, коричневих кольорів та обирає сіро-біле покриття. Вона розроблена у сучасному стилі, призначеному для максимізації місця для зберігання речей. Функціональний дизайн відрізняється шафами до самої стелі з, виготовленою на замовлення, дерев’яною драбиною, яка ковзає по металевій рейці. Мармур, підвісні світильники та джутовий бігун додають кухні особливого колориту. Скляні двері в кінці простору виходять у внутрішній двір.