ЕКСКЛЮЗИВНІ ГОРНЯТА: ДЛЯ ЧАЮ ЧИ КАВИ, В ПОДАРУНОК, ДО СВЯТА
Серед великої кількості різноманітного handmade декору та виробів мас-маркету, Ви навряд чи знайдете подібні цим! Не з принтами та навіть не ручного розпису. Горнятка, котрі майстриня власноруч інкрустує справжніми камінцями Svarowski! Являєте?

Робота дуже кропітка та потребує не аби якої точності (не кажучи вже про гарний зір). Щоб прикрасити одне горнятко, в залежності від дизайну, може знадобитися близько доби.


Журнал GD перевірив особисто: камінці справжні! А техніка інкрустації дуже незвична: горнятка регулярно потерпають під час миття, термічних обробок тощо. Проте, ці вироби залишаються непошкодженими за будь-яких обставин. Хіба що розіб`єте.)


Єдине, що подібного ми знайшли, так це: іспанський художник, яких здебільшого займається інтер'єрним розписом у вигляді лабіринтів. В одній зі своїх робіт він використав замість фарби - камінці Svarowski.


Зважаючи на унікальність та особливий дизайнерський стиль, журнал GD рекомендує замовити унікальне горнятко для себе, близьких чи у вигляді подарунку, дорогій для Вас людині!


Бажаєте горнятко, яке буде лише у Вас - звертайтеся за тел. 0982229202. Ми неодмінно зв'яжемо Вас з майстринею для замовлення!