ЗА НЕОБХІДНОСТІ У МОДНИЙ ТРЕНД!


На цей час маски є основним елементом нашого колективного гардероба. І оскільки безліч дизайнерів та виробників працюють за новими правилами сучасного світу, інновації та творчість все ж є необхідними умовами для реалізації нових продуктів.

У цьому Zimarty досяг неабиякого успіху. ZMask - не те, що створили маску, скільки створили архітектурний об'єкт для щоденного користування, який одночасно надає пріоритет як модному тренду, функціональності так і комфорту для його користувача.

Як творець ювелірних виробів із 3D-принтом із Лос-Анджелеса, Zimarty застосовує свій досвід у захисних масках для обличчя, які є сміливими та виразними. ZMask відповідає вимогам CDC щодо COVID-19.

Маска може похвалитися складеним тривимірним дизайном, зручним для дихання та розмови, а її геометрична форма допомагає зменшити подразнення навколо рота. Маска виготовлена з матеріалу, що миється, легкого, регульованого та складаного, а також простого для зберігання та чищення. Поряд із вушними петлями ZMask закріплюється на місці затискачем для носа.