КОЛІР 2021 РОКУ, ПРО ЯКИЙ НІХТО НЕ ГОВОРИТЬ


Це - відтінок кислотно-зеленого, як отруйний плющ. Цілком природно, що згадка про "кислотно-зелений" на цьому етапі повинна ретельно розпалити вогонь нашої, виснаженої локдаунами, уяви. І хоча низка компаній зробили фотосесії серед найкращих кольорів 2021 року - від пудрового до сірого та жовтого - ми маємо зазначити, що саме цей відтінок кислотно-зеленого є справжнім кольором 2021 року.

До речі: Архітектор Майкл К. Чен витягнув цей колір з картини Вольфа Кана у головній спальні резиденції свого клієнта на Манхеттені, обігруючи простір кріслом оббитим плюшевим шовковим оксамитом.


Сукню зеленого кольору Грінч-Скіапареллі, яку Кім Кардаш'ян одягала на минулі свята, котру деякі коментатори уподібнили Черепашкам-ніндзя.

Культурним моментом для цього зловісного відтінку може стати досягнення вершини: фешн-показ весна / літо 2021 року Bottega Veneta, яке було насичене смарагдовим кольором. Також дизайнер Гаррі Нурієв, директор Crosby Studios, минулого року розповів журналу Hypebeast, що він любить працювати з "потворною" зеленню, наче зі старими екранами, коли їх вимикаєш, або з травою".

Дебютна колекція Crosby Studios Home у цьому сезоні привернула не аби яку увагу, оскільки має неперевершені відтінки неонового лайма.

Лія Рінг, засновниця мультидисциплінарної студії дизайну Another Human, називає цей колір одним, зі своїх "улюблених кольорів". Це має велике значення, враховуючи, що Рінг, відома в Instagram своїм дизайном "Zorg", який найкраще описується як: флоуресцентний трон. "Я думаю, що це весело і показує, що людина не сприймає себе або свій простір - надто серйозно".

Усі ці відтінки зеленого - відверто нестабільні. Вони виступають як спосіб визнання та протистояння підвищеній напруженості у повсякденному житті. Це складний колір, який привертає увагу, так само як і наш гнів, по черзі: відступаючи та наповнюючи нас. Ось, що робить його топовим, для цього року, кольором: він стримує суперечності, якщо не у світі, то принаймні у стильовому значенні.Що пропонують та є трендом. Наприклад це: 2400,00 дол. США Неймовірна, старовинна зелена етажерка 1970-х років. Унікальне покриття з тонким малюнком у поєднанні з фальш-фасадами дверей. Скляні полиці, велика вітрина та багато місця для зберігання. Нижні шафи дозволяють сховати речі. Хороший вінтажний стан із певними слідами зносу, який відповідає віку та використанню.