КОНЦЕПЦІЯ МАЙБУТНЬОГО ОФІСУ


Відповідно до масштабних змін минулого, 2020 року на робочому місці, європейська компанія проводила дослідження та занурилась у власну 70-річну історію на передовій дизайну офісів та способу підготовки до майбутнього дизайну офісів за допомогою інноваційних продуктів, зокрема виділяючи три окремі зони. Дизайн Club Office є легким, гнучким та ефективним як для фокусування на роботі, так і для співпраці та зустрічей, функціонуючи у новоствореному просторі, яке принесло життя після пандемії. Основною метою полягало те, що коли Ви прийдете в офіс, він повинен бути відокремленим, проте об'єднаним, із визначанням пріоритетів для нових режимів роботи, які не були потрібні до пандемії. Також, тут представлена ​​нова колекція офісних меблів. Оскільки офіси починають відходити від приватних кабінетів та окремих столів, обираючи гнучкі моделі меблів. Відтак, зосереджену та важливу роботу можна закінчувати й вдома - офіс стає простором для співпраці та зустрічей команд. Важливо, щоб меблі змінювались відповідно до потреб компанії. Ті, хто вирішив піти в офіс сьогодні та в майбутньому, роблять це для зустрічей з колегами та переговорів без яких неможливо обійтись. Все інше можна виконувати з дому. Офіс - це не просто місце роботи. Сьогодні офіс повинен мати власний стиль, характер та душу. Якщо офіс не має характеру, колеги ховаються одне від одного, та немає спільної, командної роботи - краще заощадити на поїздці на роботу та залишитися вдома.

Club Office можна схарактеризувати відкритою та приємною атмосферою. Разом з тим, його меблі функціональні й розроблені таким чином, щоб кожне місце можна було використовувати як продуктивну робочу область. Вважається, що для продуктивної діяльності з розробки продуктів чи надання послуг потрібні приміщення, котрі сприяють безпосередній взаємодії та спонтанному обміну знаннями та думками.

Друга, напівпублічна зона створена для більш офіційної співпраці. Працівники об'єднуються для роботи над проєктами. Завдяки легкості та зручності в дизайні, спільні приміщення можна швидко і легко адаптувати та переставити - навіть кілька разів на день, якщо це необхідно. Таке середовище призначене для семінарів та продуктивної роботи в команді. Третя, приватна зона складається з робочих місць, які захищені від проникнення. Ця зона, також поширюється й на концепцію "домашній офіс", яка виявилася особливо придатною для зосереджених індивідуальних завдань. Віддалена робота та добре обладнаний "домашній офіс" - це невіднятний елемент Club Office із настанням часів після пандемії.