МАЛЮЙТЕ! МАЛЮЙТЕ ЩИРО! МАЛЮЙТЕ ШВАБРОЮ.

Каролін Мара - неперевершена, дивна, нестандартна мисткиня та художниця, яка проживає у Майамі, Флорида!


Народилася в 1979 році в Техасі, в сім’ї італійських емігрантів.


Емоційна, емпатична та дуууже творча.

Магістр образотворчого мистецтва у Школі мистецтв Нью-Йорка.


Має трьох чудових дітей, й не зважаючи на велику сім'ю, вона також має час творити!


У мистецтво Каролін прийшла після тяжких втрат. У жінки було чотири викидні... Після них, вона звернулася до творчого самовираження за допомогою концептуальної фотографії, що допомогло їй пережити цей біль втрати.


А вісім років тому, вона почала писати великомасштабні абстрактні картини за допомогою ШВАБРИ.


"Я вважаю, що кожен має творчий ген десь у своєму тілі, варто лише знайти правильний шлях аби його проявити. І я вважаю, що все може бути мистецтвом, якщо подати його правильно, навіть математика!" - зазначає пані Каролін.


Згідно з анонімним соціальним опитуванням, яке провела наша редакція: кожна третя жінка у сучасному світі стикається з різними формами депресій, втрат, насильства та кризових життєвих етапах. Щоб це не було, кожна, яка пройшла опитування потребувала допомоги, підтримки та будь-яких дій, завдяки яким можливо було пережити тяжкий досвід та залишити його у минулому.

Сім'я, друзі, психологи - це добре, проте так чи інакше, кожного дня існує певний проміжок часу, коли людина залишається наодинці з собою та власними думками. Це саме той момент, коли доречним як ніколи є той самий мистецький ген, про який казала пані Каролін.


Варто лише поглянути на її роботи й на те, яким попитом вони користуються, щоб усвідомити: жінка - клондайк потенціалу, можливостей та талантів!