МЕБЛІ ЗІ СМОЛИ, ЯК ТРЕНД НАСТУПНОГО РОКУ ТА УСЬОГО МАЙБУТНЬОГО ДИЗАЙНУ


Дизайнер Ніко Короніс представив нестандартні меблі зі смоли у вигляді напівпрозорих геометричних блоків. Це данина поваги до спадщини італійського архітектора-модерніста Карло Скарпіа.

У серію G Collection увійшли чотири предмети: лава GBC, столик GRT, консоль GSD і табурет GST, який також може служити приставним столиком. Їх дизайн був натхненний роботами Карло Скарпіа з його чіткими лініями й графічними формами.

Кожен предмет G Collection розроблений як "невеличкий архітектурний об'єкт" з акцентом на лінійну геометрію.

Ніко Короніс зазначає, що колекція багато в чому була натхненна підходом Скарпіа до матеріалів і тим, як вони співвідносяться зі створеними ним формами, а також "елегантними, та продуманими деталями". Дизайнер виготовив меблі зі смоли синього і зеленого відтінків. За його словами, смола — це "частково недооцінений матеріал, який в наші дні переживає відродження».

«Всі кордони між щільністю, прозорістю, легкістю і міцністю здаються розмитими», - каже дизайнер. Поєднання чітких форм, напівпрозорого характеру матеріалу і різної товщини елементів змінює вигляд предметів в залежності від освітлення.

Незвичайні меблі створені вручну. Для однієї консолі потрібно понад 400 л смоли. Її заливають у створені форми — шарами, протягом певного періоду часу.

Усі вироби з колекції G можуть бути виготовлені за індивідуальним замовленням та в різних кольорах. Колекція виставлена ​​в галереї Studio Twentyseven у Нью-Йорку.