МИЛО, ЯКЕ ДОПОМАГАЄ


Це не просто кусок мила! Це навіть не декоративне чи парфумоване мило! Це авторське виконання. Мильні шедеври та букети, що допомагають!


"А что о бо мне писать?" - ось так, дуже сором'язливо говорить про себе пані Ірина.


Ірина Гаркуша (дів. Пономарь) - скромна та дуже чуйна пані з великим творчим потенціалом та безмежним серцем, наповненим любов'ю.

Пані Ірина, створює мило ручної роботи не так давно, але ж виходить це в неї винятково добре, згідні? Працює вночі, бо в день доглядає песиків. Їх у неї аж 85, уявляєте?!


"Можно сказать муза приходит!" - так каже про своє хобі миловаріння, його авторка.


Ірина вже встигла неодноразово зробити букетики з мила на замовлення. Таким чином, пані Гаркуша допомагає своєму притулку під назвою "Дом Адопции", котрий знаходиться в місті Запоріжжі.


Авторка створює мило та композиції з нього не лише в формі квітів. Також, пані Ірина виготовляє й мило ручної роботи у формі кексів, метеликів, котиків, та ін форм. Усі вироби: красиві, натуральні, ароматні ба більше - корисні!


Для того, щоб зробити одну композицію потрібно близько 3-4 годин. І усе це вночі.

За одну ніч, пані Ірина може створити в середньому три композиції на продаж. Усе це за для того, щоб підтримати своїх пухнастих підопічних. Ціни більш ніж лояльні! А частину грошей з продажу мила, майстриня відкладає на їжу для тварин.

Хіба ж це не талант, створювати прекрасне, щоб допомагати?


Якщо, Ви бажаєте прикрасити свою ванну кімнату квітами, котрі не зів'януть - нам є кого порадити!)