"МОЛОДА, ТАЛАНОВИТА, АМБІЦІЙНА!" - НОВА КОЛЕКЦІЯ ПОДУШОК ВІД СТУДІЇ ДИЗАЙНУ GARNY - "Blue lagoona"

Про неї можна розповісти безліч легенд, але краще схарактеризувати її трьома словами: молода, талановита та амбіційна! Мова йде про студію дизайну штор та інтер'єру - "Le maison de Garny".


Починаючи з 2018 року й по сьогоднішній день дизайн-студія "de Garny" спромоглася досягти чималих вершин:

- вибір споживача - лідер галузі

- компанія року Лише команда з найкращих та професійних дизайнерів з майстрами під керівництвом талановитої та досвідченої директорки здатна на таке!


В "Garny" працюють справжні фанати своєї справи! Менеджерки, котрі вирішують по 100-500 задач кожен день, майстер з заміру та встановлення виробів, дизайнерки: кожна з яких має свій стиль та унікальне бачення, фінансовий, юридичний та керуючий склад команди, котрі віддані своїй справі на всі сто!


Нещодавно, студія дизайну "Le maison de Garny" випустила приголомшливу колекцію дизайнерських подушок. Подушки унікальні тим, що створені з ексклюзивної іспанської бавовни та всього лише в декількох екземплярах кожна.


Також, скоро готується до випуску ціла колекція дивовижних горняток - це колаборація студії deGarny з талановитою дизайнеркою G.O.A. Тож, чекаємо на нові шедеври!