М'ЯКЕ УЗГОЛІВ'Я ДЛЯ ЛІЖКА


Сон - це життєва складова для здоров'я кожної людини, щоб вижити. Необхідна відновна діяльність, яка допомагає кожному з нас поновити власну енергію. Ось чому спальня, зазвичай вважається найважливішим місцем у домі. Ви повинні докласти максимум зусиль, щоб у власній спальні було якомога зручніше. Ліжко в поєднанні зі зручним матрацом - є одними з основних речей у спальні. Але, як тільки ви встановите цей основний елемент, настане час оживити простір. М’яке узголів'я стане ідеальним доповненням до необтяжливого дизайну ліжка, не тільки покращить його зовнішній вигляд, а й додасть привабливої особливості Вашій спальні.


М’які узголів’я стали популярними ще у XVII столітті, коли попит на комфорт зріс, а драпірування ліжок балдахіном - відійшло в минуле.

З того часу, спальня стала значно приватнішою. Потреба чи то бажання похизуватися інтер'єром перенеслися до інших кімнат у будинку. Та не зважаючи на це, лише одного разу побачені в шикарних готелях, м’які узголів'я, створюють небувалий успіх для сучасних спалень у власному помешканні.

Узголів'я додають елегантності та комфорту в будь-якій спальні. Кімната одразу ж має вишуканий вигляд, а ще, узголів'я зроблять її більш привабливою та затишною.

Нині, пропозицій настільки багато, тож труднощі можуть виникнути лише з обранням саме Вашого.

Стиль - дуже особиста річ і надзвичайно важливий фактор, який слід враховувати при ремонті. М’які узголів’я вкрай різноманітні за стилем: деякі нададуть ліжку індивідуальний, чоловічий вигляд, деякі стримані й сучасні, деякі додають ніжності, а інші взагалі неперевершені! Відтак Ви обов’язково знайдете щось, що ідеально підійде Вам до смаку.

Традиційні, пучкові та насичені фасони виглядають чарівно із традиційно - класичною, стилістичною основою ліжка, тоді як гладке, сучасне текстильне узголів'я, оббите розкішною тканиною з мінімалістичним дизайном - ідеально підійде до новітніх стилів інтер'єру Вашої спальні.


Вибір тканини так само важливий, як і дизайн м’якого узголів'я ліжка. Олієвмісні засоби догляду за волоссям та шкірою, можуть швидко забруднити та зіпсувати узголів'я ліжка.

Як і у випадку з кольором, обирайте тканину, яка доповнить й інші меблі у вашій спальні, а також обирайте з широкого спектра тканин, включно з жаккардом, синеллю, льоном та іншими.

Шви або краї довкола краю узголів'я ліжка є можливість задекорувати або обробити жгутом чи декоративними головками для цвяхів, на Ваш розсуд.


Ще однією перевагою м’якого узголів'я є те, що у Вас не виникне травмування голови. Крім того, Ваша спина, також отримає "м'який відпочинок" щоразу, коли Ви вирішите почитати улюблену книгу або посидіти з ноутбуком у ліжку.


Ретельно обирайте необхідну висоту для узголів'я власного ліжка. Переконайтеся, що воно розташоване достатньо високо для розміщення надвисоких матраців або великих подушок.


Щоб по-справжньому насолодитися своїм ліжком, Вам варто вподобати його візуальне сприйняття, додаючи до нього м'яке узголів'я. Лише по-справжньому насолоджуючись усіма складовими та атмосферою, що надасть ліжко, Ви отримаєте тривалий, зручний, міцний та здоровий сон.