НЕДОСКОНАЛА КРАСА VS НАРОДНІ ПРИКМЕТИ

Ще з малечку, багатьом з нас бабусі та матусі казали про те, що дивитися у розбите дзеркало заборонено! Чому? Бо про це їм розповідали їх власні батьки. "Тільки но поглянеш у тріснуте дзеркальце - чекай біди!" - ця народна прикмета прекрасно співіснує з українцями й у сучасному житті.


Версій, чому йдеться саме про дзеркало існує декілька. Усі вони наділені деталями з потойбіччя.

Достеменно невідомо, чи ця прикмета справді "працює". Проте, багато хто вірить або намагається уникати зустрічей з пошкодженими дзеркалами "про всяк випадок". Інші ж, вбачають у подібних речах - мистецтво дизайну та, навіть створюють "недосконалі" дзеркала самостійно!


Студія мистецького дизайну та проєктування з Потругалії: "BOCA DO LOBO" - виготовляє унікальні інтер'єрні речі. Творці, котрі вміють відрізнятися!

Однією з відмінностей, особливостей та візитівкою студії є дзеркала. Нестандартні розміри та форми, особливості в кожній з ідей та дизайні відрізняють BOCA DO LOBO з поміж багатьох інших студій.


Їх дзеркала стали родзинкою і прикрашають собою безліч інтер'єрів у цілому світі!

Тільки-но уявіть: розбите дзеркало, котре не лише не є загрозою біди та нещастя. Навпаки! Розбите дзеркало, якому можливо надати друге життя. Коли прикрість, всеж таки трапляється і дзеркало розбилося, можна забути про поповнення власного смітничка, натомість отримати унікальний інтер'єрний об'єкт.


Неймовірна ідея, котра передбачає витончений стиль, розкішний смак та турботу про довкілля! Можливо, нам теж варто змінити деякі побоювання на позитивне бачення?!