НЕ ВИСТАЧАЄ ВЛАСНОГО ПРОСТОРУ? РІШЕННЯ ЗА ПЕРЕСУВНИМИ ПАНЕЛЯМИ!


Чи може робоче місце в офісі або відокремлений столик у кафе називатися місцем для повного усамітнення чи відпочинку? Навряд чи! Проте, маючи на увазі власний простір та заходи, необхідні для запобігання передачі COVID-19 - це цілком можливо.


Пересувні панелі або "дизайнерські стіни" - стануть доречними елементами в переконфігурованих місцях праці та інших зонах, де одночасно може знаходитися значна кількість людей.

Дизайнери, котрі створюють пересувні панелі розповідають, що ефективність і доступність цих роздільних рішень робить їх сприятливими для компаній, які намагаються оновити свої офіси задля безпеки співробітників і клієнтів. Це не означає, що працівники, які виходять зі своїх домівок або відвідувачі різноманітних закладів стовідсотково захищені від вірусів або отримають повну приватність за наявності "дизайнерських стін". Пересувні панелі - це елементи дизайну, які надають певної конфіденційності, сприяють відокремленню власного простору, а також несуть по собі дизайнерське рішення замість звичних панелей, що їх можна побачити у виробництві більшості стандартних офісних меблів або ж пластикових розмежувань, які теж багато хто створює "на швидкоруч".

Наразі, студії та бренди все частіше запроваджують ці стильні рішення для своїх приміщень. Цьому сприяє низка факторів: найвагоміший - зміни у світі. Водночас, ідея дизайн-об'єкту за для безпеки та відокремлення власного простору - є надзвичайно вдалою!