НЕ ВИСТАЧАЄ НЕЗАБУТНЬОЇ АТМОСФЕРИ? СТЕЛЬОВИЙ ДИЗАЙН, ЯКИЙ НЕ ЗАЛИШИТЬ БЕЗ ВРАЖЕНЬ!


Трансформація стелі в окремий дизайн об'єкт. Цікаві конструкції, що розробляє іспанська компанія - нікого не залишать без вражень!

Інтер’єрні скульптури, виготовлені з алюмінієвих ланок. Нададуть незабутньої атмосфери незалежно від того, навішені вони в житлових, гостинних або торгових приміщеннях.

Вироби, які можна знайти скрізь - від готелів на півдні Франції, до торгових центрів у Великобританії, та навіть в кафе у пострадянських країнах.


Співпрацюючи з дизайнерами для досягнення привабливих композицій кольору та фактури, компанія використовує алюмінієві ланки завдяки універсальності матеріалу.

Це робить можливим будівництво таких проєктів, як "Водоспад" (за проектом студії Yonoh).

Нова металева скульптура (зображена в заголовку) складається з дротів різної довжини, які перетинаються, створюючи таким чином, дивовижний тривимірний об’єм.

У клієнтів, також є можливість обирати вбудовані джерела світла всередину, з можливістю обрати кольори та кількість "падінь", а також їхню висоту та відстань між ними.

Конструкції наче "танцюють уздовж стелі" рецепції готелю, передаючи собою теплі відтінки виноробного регіону.

Дизайнерські елементи мають широку палітру з 24 кольорів: у блискучих та сатинових покриттях.

Створені на замовлення об'єкти додають захопливої динаміки будь-якому простору.

Гарним прикладом є втілений у життя дизайн у торговельному центрі у Вестгемптоні, де довгі хвилясті завіси з золотого, зеленого, вапняного та чорного дротів зображають слід міського порту.


Інтер'єрні рішення як відбиток індивідуальності на просторі. В одному з кафе "Караваєві", що знаходиться в Росії та зверталося до студії дизайну за створенням проєкту, світиться та прикрашає приміщення - "плаваюча" композиція.

Об'єкти, котрі не тільки зроблять унікальним та привабливим - інтер’єр, а також втілюють всі особливості та індивідуальність бренду.

Завдяки універсальності дизайну скульптур - це можливо в будь-якому просторі, де стиль та концепція сприяє подібним витворам.