ПОВОДИТИСЯ, ЯК СПРАВЖНЯ ПРИНЦЕСАВи, мабуть, знайомі з цією красунею?! Це принцеса Євгенія, онука королеви Єлизавети ІІ, в день свого весілля. Та всупереч королівській традиції, принцеса не вдягнула фату на вінчання. Ви навіть не здогадуєтеся чому?! Це було неабияке порушення правил! До принцеси Євгенії, в королівській родині лише дві жінки брали шлюб без фати - принцеса Анна та Каміла Паркер-Боулз. Обидві одружувалися вдруге. В принцеси Євгенії це перше весілля, але відмовитись від фати було її свідомим вчинком.

А ще, цей великий трикутний виріз на спині також був її свідомим вибором. Хоча купа інших наречених на її місці обрали б будь-який інший фасон сукні, тільки не цей!

Річ у тім, що у принцеси Євгенії на спині величезний шрам від операції на хребті. У світі існує безліч моделей весільних суконь, які б надійно приховали цей шрам від людських очей. Усіх нас так вчили, правда? Якщо в тебе є шрами, сліди від операцій - їх треба приховувати одягом, щоб ніхто їх не помітив. Щоб ніхто, боронь Боже, не здогадався! Скільки разів я чула від жінок: "Мені такий купальник не можна, в мене шрам від "кесарева"!", "Мені треба прикривати шию, бо видаляли щитоподібну, лишився шрам...", "Мені з короткими рукавами сукню не можна, в мене шрам на руці.". Ну то й що, що шрам? Що в ньому страшного? Про що він свідчить? Про те, що ви якась бракована? Ні! Навпаки! Будь-які шрами свідчать про те, що у вас була проблема, але ви її ПОДОЛАЛИ! Будь-які шрами - це не вада, не ознака меншовартості! Ні, це ознака перемоги! Нема чого соромитись! Нема чого приховувати ці сліди! Ви ж не лялька полірована, ви жива жінка, і часто жива тільки завдяки тому, що вчасно отримала допомогу. Не було б цих шрамів - не було б уже і вас...

Саме тому, принцеса Євгенія обрала таку сукню і навмисно відмовилась від фати. Бо фата приховала б шрам, а принцеса воліла його показали!

У такий спосіб принцеса Євгенія хотіла підтримати тих, хто потребує хірургічної допомоги, але боїться її; тих, хто приховує свої шрами та соромиться свого тіла.

Помітний шрам на спині принцеси в день її весілля - це потужний бодіпозитивний меседж, який багато хто почув!

Не всі народжуються принцесами. Та не обов'язково бути принцесою, щоб полюбити своє тіло з усіма його недосконалостями.

Варто не стидатися, а бути вдячними за те, що ми маємо!