СТИЛЬ "NEW YORK, NEW YORK" В ІНТЕР'ЄРІ

Навіть, якщо Ви жодного разу не були у Нью-Йорку, атмосфера міста та його унікальність все одно знайомі всім: з фільмів, постерів, передач, і нею легко можна перейнятися. Місто наповнене різними людьми. Кожен з яких залишає свій слід, проявляє свій стиль, а Нью-Йорк вбирає в себе це різноманіття. Тому дати стилю якусь чітку характеристику складно... ⠀ Суть інтер'єрів Нью-Йорку - загадка. Їх неможливо підвести під певні критерії чи особливості. Хоча, перш за все це - свобода! Свобода від оцінки та судження інших людей, свобода від стандартів і шаблонів. Є тільки бажання і внутрішня потреба творити. Безліч проявів і міксів, різних ідей. Хочеться дивитися та насолоджуватися креативним баченням.

Відчуття легкості в інтер'єрі дає вільне планування. У просторі мінімум стін. Одна зона плавно переходить в іншу. Також дуже важливі максимально великі та світлі вікна. Навіть, якщо вид з вікна не дуже - не важливо. Масштаб вікон - це принциповий момент. ⠀ Незвичний декор - вітається. Дістати щось на блошиному ринку, зробити інтер'єр особливим або навіть дивним - чудова ідея! Не потрібно соромитися виражати себе. Нехай інтер'єр відображає Вас настільки, щоб по простору відразу було зрозуміло хто Ви: діджей, сноубордист, бізнесмен або мандрівник. Прикрашати можна чим завгодно: постери, картини, антикварні речі. Головне - не захаращувати простір.


Меблі в нью-йоркському інтер'єрі. Функціональні, стильні та сучасні (можливо незвичайної форми), але їх повинно бути мінімум, щоб у просторі залишилося "повітря й свобода" для переміщення.

Особливе значення має світло. Велика люстра у вітальні - не варіант. Світильників повинно бути багато. Розміщувати їх слід у всіх місцях, де вони можуть знадобитися. Вони послужать декоративними деталями, допоможуть зонувати приміщення та розставити акценти. Так, квартиру легко можна буде перемикнути з режиму яскравого простору в відокремлений куточок.

В інтер'єрах Нью-Йорку є можливість зустріти й класику, а також яскраві кислотні деталі. Головне, щоб інтер'єр відображав особистість, був еклектичний, а його господар умів мислити масштабно і не боявся проявляти себе. Свобода і ще раз свобода!