ТВОРИ! НАДИХАЙСЯ! КОХАЙ!


Роботи цієї леді успішно брали участь у благодійному аукціоні за для порятунку дитини. Вона рятує тварин із притулків, що зазнали каліцтва через людей. Успішна бізнес-вумен та мама трьох, чудових синів. Розповідає, як знайти час на хобі, не втратити себе, відчувати натхнення та любов й завжди йти шляхом гармонії та щастя із собою, бо — це є найважливіший з усіх критеріїв успіху людини! _____________________________________________________________

- Як оцінюють Вашу творчість інші художники? - Якось я вирішила виставити одну зі своїх робіт на сторінці у фб, де розміщають свої роботи професійні художники. Ви навіть уявити собі не можете скільки було зла та критики! Та якби конструктивної, але ж ні! Критиками як раз стали, такі ж початківці як і я, або взагалі пересічні глядачі. Тоді я усвідомила, що тут ні до чого моя творчість чи робота... Це все через відсутність любові. Люди злі тому, що недолюблені! Взагалі то, я більш ніж об'єктивно сприймаю критику, бо розумію, що зараз тільки розпочинаю свій творчий шлях та не є професійним художником.

- Що стало стартом для Вашої творчої двяльності? - Це натхення та вік. Безумовно без натхнення неможливо творити. Будьщо. Музика не буде милозвучною, вірші не будуть зі змістом, а картини - з душею. У творчтості найважливішим є натхення! А на рахунок віку? Так це так само як і в коханні: "творчеству все возрасты покорны!" Я виховала трьох дітей (хоча не подумайте, що я перестала цим займатися, просто вони вже достатньо дорослі та по своєму самостійні), побудувала сімейні стосунки й успішний бізнес, але ніколи не приділяла достатньо уваги собі, не прислухалася до себе та не відчувала. А зараз, за декілька років до ювілею в 50, я зрозуміла: я маю час на те, щоб робити те, що зараз хочу і що може зробити мене щасливою! І ні на мить не пожалкувала, оскільки: коли щаслива я, то і довкола мене, моя сім'я, друзі, рідні та близькі також стають значно щасливішими!

- Загалом, у всіх власна уява про безліч однакових, в житті кожного, речей. Наприклад, що у Вашому розумінні є "натхнення"? - Як на мене — це коли у твоєму житті виникає внутрішній спокій, ти приймаєш себе таким, яким є. А також приймаєш усіх, хто тебе оточує, без нарікань чи критики. Натхнення — це усвідомлення усіх життєвих цінностей, які насправді мають значення. Це коли ти починаєш бачити усю красу в кожній з деталей, красу природи, людей, тварин, Це вміння насолоджуватися життям, любити життя та вдихати його на повні груди! Мій вік та досвід дає мені змогу філософськи дивитися на власне минуле, та залишати там усі образи й поразки. Усе це дає змогу творчості та натхненню виникати в мені й розкривати, донедавна непізнаний, внутрішній потенціал. Якщо одним словом: я люблю життя і це мотивує!

- А що Вас надихає й взагалі: що може надихати людей, в особливості таких як і ви, жінок? - Будь-що! Спогади, погода, почуття, пейзажі, навіть просто ваза з рум'яними яблуками у ранковому, сонячному промінні, що стоїть на столі. Надихає саме життя! Значно краще, коли воно є! Та ще й не тільки у тебе, а й у всіх, хто тобі небайдужий!

- Як на вашу думку, що може дати людині творчий процес? - Внутрішню гармонію. Я вважаю, що кожен з різновидів творчої діяльності — це наче психолог, який завжди при тобі. Це дуже заспокоює, а також допомагає залишити людині як себе, так і свій внутрішній світ — яскравим і не стати тьмяним через буденність, побут і соціальні стандарти, особливо, які наздоганяють у зрілому віці...

- Можете розповісти, що то була за історія з благодійним аукціоном, у якому брали участь декілька Ваших робіт? - Я часто допомагаю тваринкам і навіть декількох взяла з притулків публікації про яких, побачила у фб. Так само сталося і цього разу. Та мова йшла не про тварин, а про необхідність допомогти з дуже коштовним та життєво необхідним лікуванням дитини, яка потрапила в страшне ДТП... Я неодноразово брала участь у цій історії фінансово, та коли побачила, що за для порятунку, небайдужі люди вирішили влаштувати благодійний концерт та аукціон із лотами, то просто не змогла не прийняти у цьому участі! На той час я мала у наявності лише декілька робіт, та без жодних вагань віддала їх усі на благодійність! Вважаю, що якщо моя творчість зможе допомагати — це буде для мене найкращою оцінкою!

Це лише частина історії та робіт Inna Zvinska про творчість якої ми ще неодмінно розповімо, але трошки згодом! І тоді, пазл сучасної досвідченої жінки-українки, яка МОЖЕ ВСЕ — повністю складеться!