ТЕКСТИЛЬНИЙ ДЕКОРАТОР. NEW LEVEL


Всеукраїнський текстильний форум

Наприкінці травня у Києві відбувся Всеукраїнський Текстильний Форум 5.0.

DesignTextileForum проводиться вже п'ятий рік поспіль та є, без перебільшень, грандіозною подією, котра об’єднує фахівців текстильно-інтер’єрної галузі та сприяє розвитку цього модного бізнесу.


Найкращі представники текстильного бізнесу України зібралися на Форумі за для того, щоб ділитися та перейняти досвід одне одного, надихатися та підкорювати нові висоти текстильного дизайну та бізнесу.

Понад 20 міжнародних експертів, насичена програма, 3 дні професійного спілкування. Останні тенденції в дизайні інтер'єру 2021/2022, тренди в маркетингу, продаж, масштабування дизайн-студії, колаборації, способи розвитку та співробітництва, нові колекції, ідеї для натхнення дизайнерів-декораторів - це невеличка частина з усього, що відбувається на Текстильному Форумі.

DesignTextileForum - подія, яка заявляє, що професія "Текстильний декоратор": важлива, цікава, потрібна, розвивається й зрештою мусить набути статусу офіційної професії! Професія "текстильний декоратор"


Офіційно зареєструвати професію, яка існує понад 30 років – це складно, проте вкрай важливо!

Відокремлення фахівців текстильного оформлення від дизайнерів інтер’єру виведе професію текстильного декоратора на новий рівень. Щоб це сталося, для початку необхідно дати визначення самій професії "текстильний декоратор". Вкрай складна та водночас неймовірно цікава, котрої повинні навчати, так само як інших, що пов'язані з інтер’єром або будівництвом.


З цією метою заснували Асоціацію Текстильних Дизайнерів та Декораторів України - АТДДУ. За для цього проводять заходи, що об'єднують професіоналів інтер’єрної та текстильної сфери діяльності.


Завдяки співпраці з Народним Депутатом України Артемом Дмитруком та за підтримки Міністерства Освіти і Науки України, Асоціація АТДДУ вже за крок від своєї мети. Скоріш за все, вже цієї осені професію офіційно визнають в Україні та внесуть до офіційного реєстру! Основні навички, якими володіє гідний текстильний декоратор це:

- унікальне мислення та сприйняття - комунікабельність та дружне ставлення до інших - ведення переговорів на будь-якій стадії - презентація себе, свого стилю, власних проєктів - ведення проєктної документації - фахові знання асортименту та фурнітури, що використовується у текстильному дизайні - розумітися на тканинах та матеріалах - знання класичних та інноваційних технологій шиття - володіння поєднанням: кольорів, фактур, композиції - розумітися на архітектурі й мистецтві - досконало володіти усіма стилями та їх поєднанням - слідкувати за останніми світовими трендами та колекціями Конкурс ТОП-100 текстильних декораторів України Ірина Сосницька, президент АТДДУ заснували Перший національний конкурс текстильних дизайнерів та декораторів в Україні: "ТОП-100 Текстильних Декораторів України".


Метою цього масштабного дійства є формування нових стандартів текстильного оформлення інтер'єру. Виявити та нагородити найкращих представників галузі. Ділитися знаннями, навичками та створювати дивовижні колаборації між дизайнерами інтер'єру та декораторами - є не менш важливою метою, котру несе конкурс.


Члени журі та експертна рада оцінюють проєкти учасників згідно з власним професійним вмінням та неосяжним досвідом. За увагу береться абсолютно все: загальна ідея, креатив, техніка, стилістика та чи став інтер'єрний простір гармонійнішим. Експерти конкурсу "ТОП-100 Текстильних Декораторів України 2021" працювали над оцінкою усіх проєктів понад 3 місяці.


Серед 247 поданих до участі в конкурсі проєктів журі вдалося відібрати ТОП-100 найкращих!


За для того, щоб конкурс та триденний навчальний курс пройшов на найвищому рівні було залучено чимало значущих, у текстильному бізнесі, людей та компаній. Журнал GD також став постійним партнером конкурсу "ТОП-100 Текстильних Декораторів України" та АТДДУ. Побувати на грандіозному дійстві, яке створює новітню історію, побачити все на власні очі, поспілкуватися та дізнатися багато нового та цікавого - це чудова можливість для кожного, хто тим чи іншим чином пов'язаний з дизайном інтер'єру та його текстильним оформленням. Ділимося з Вами подією з перших вуст!