ШУКАЄТЕ БІОРІЗНОМАНІТНИЙ ІНТЕР`ЄР?


Вигадливі плантатори та вази та навіть стіл від студії Heatherwick - поєднують красу природи та дизайнерську креативність.

Якщо, оглядаючи житловий простір, вас не влаштовує відсутність зеленого, будьте впевнені, що ви не самотні. Цього року карантинні обмеження призвели до необхідності зробити наші резиденції більш біоспрямованими — зрушення, яке широко обговорювалося експертами, має величезні переваги для нашого психічного та фізичного здоров’я. Першим кроком на шляху до гармонії — є відвідування усіляких дизайн студій з флоровим наповненням. Там, де є кімнатні рослини та квіти, там повинні бути посудини для їх утримання, тож другим кроком має бути відвідини студій з різноманітним декором. Закордонні дизайнери у цьому напрямку поки що більш креативні. Тому сьогодні ми представляємо підбірку закордонних митців та їх найцікавіших витворів.

ЗИПОЛІТ Кріс Волстон

Плантаторське крісло Zipolite художника, що базується в Медел`їні, — це ручна робота. Техніка, яку він опанував — від колумбійських майстрів. Відбитки великих пальців на шматках посилаються на знаки, які виробники цегли в країні залишають на своїх виробах. "Поєднуючи традиційну техніку з грайливими вигадуваннями, моя робота одночасно охоплює і водночас протестує проти функціоналізму", - пояснив дизайнер.

АВРОРА Таблиця

Копенгагенські квіткові студії — галереї Aurora Tableau розроблені з покриттям, що нагадує перламутр, увінчане сітчастою структурою, що допомагає в аранжуванні квітів. Tableau розташований у будівлі 19 століття з інтер'єрами від студії Девіда Тулструпа.

SELEN CTRLZAK для JCP Universe

Селен — це держак стебла, який складається з цілісного блоку селеніту, сегментованого, щоб виявити його серцевину. Із встромленою полірованою трубкою з нержавіючої сталі. Кристалічну вазу розробила артстудія дизайну CTRLZAK для італійського дизайнерського бренду JCP Universe.

ІКЕРУ Хайме Хайон за Фріца Хансена

Ikeru - це набір з двох багато матеріальних ваз Фріца Хансена — одна висока, а друга низька. Дизайн іспанського художника-дизайнера Хайме Хайона нагадує японське мистецтво "ікебани". Ikeru складається з алюмінієвих канавок для окремих квітів та зеленого скляного піддона для води, поверх якого вони встановлені.

Наступна підбірка буде вже про наших, українських винахідників флоро декору.

Слідкуйте за публікаціями, власним дизайном та декором, ну і за здоров'ям, звісна річ!