ЯКИЙ СТИЛЬ ВАС ВИЗНАЧАЄ?

Кажуть, що "дім там, де залишилось наше серце", - ніщо не може бути правдивішим. Вибір домашнього стилю, незалежно від того, чи був він запланований чи випадково зібраний протягом багатьох років, багато говорить про нашу особистість та наш погляд на життя. Етностиль, будь його створено відштовхуючись від архітектури місцевості, наприклад будинків, надає миттєвої впізнаваності. Фактури та матеріали, такі як дерево, камінь, самі по собі є висловленням стилю. Розглядаючи цю стилізацію, маються на увазі: маленькі шафи, комоди, декор, орнаменти та дуже домашня, м’яка кольорова палітра, яка поєднується з каменем, деревом та м’якими предметами в інтер'єрі. Цей стиль підійде поціновувачам природи та активного відпочинку. Етно-будинок у наш час - це сучасний простір, який є можливість перетворити на скарбницю старожитностей та краси.

 

Скандинавська стилістика створена для практичних особистостей. Скандинавський декор - це прояв корисності та стриманості, де немає яскравих кольорів, немає надлишку в усьому.

Домашній інтер'єр, який характеризується бездоганно-білими стінами, сповнений вишуканості та модернізму.

Ключова схема колористики, котра використовується у цьому стилі, - це щось середнє між коричневими та землистими тонами, глибокими зеленими відтінками, котрі доповнюють основний, білий колір. Дерево, чіткі лінії, простір та незначні акценти - це загальні риси цього дизайнерського стилю. Він закликає до щасливої ​​сімейної ідилії, затишку, батьків, дітей та хатніх улюбленців, котрі будуть збиратися усі разом довкола каміну. Цей стиль робить ідеальним сімейний будинок.

 

Розкішні, романтичні вілли біля моря, де простір із морськими акцентами, безліч відтінків синього, морського-зеленого, пастельних, коричневих та тьмяно-білих кольорів. Дерев’яна підлога, великі панорамні вікна, мрійливі принти шпалер і тераси - додають особливості в цей стиль.

Що стосується аксесуарів, варто обирати: океанічність із різноманітним спектром морських візерунків і фактур раковин, які наділяють інтер'єр бадьорістю та відчуттям морської свіжості.

Цей, вільний дизайн-стиль ідеально підійде для творчого та креативного простору.

 

Королівський флеш - зустрічайте знаковий глам 50-х - 60-х років!

Здебільшого цей стиль для значущих та публічних особистостей, які полюбляють вишукані речі.

Сучасна та розкішна складова інтер’єру, стає вибухом голлівудського масштабу, наприклад у вашій вітальні: починаючи з пишних штор і закінчуючи оббивкою меблів.

Вибір домашнього декору, натхненного Голлівудом, повертає популярність образам з емблемами 50-х та 60-х років.

Подібний простір випромінює першокласну вишуканість, та ніяким чином не помпезність класики.

Глянцеві поверхні, чіткі лінії, натяки на кольори та виразні принти, доповнені знаковими та вартими уваги - візерунками.

Це вічний, дизайнерський напрямок, котрий надасть драматичного коефіцієнта, вагомості та величі в простір. Менше / більше? Мінімалістська та сучасна тенденція серед японців, описує надзвичайно організовану, та ефективну людину, що має чітко визначений шаблон у питанні дизайну. Тонкі матеріали, відсутність кольорів, приглушене світло, чіткі лінії, мінімальний декор та приховані меблі-ніші для всього - те, що визначає цей сучасний стиль, котрий багатьох приваблює.

 

Ви богемна душа? Артистично-нетрадиційний з ексцентричним смаком та вигадливим стилем? Тоді створюйте власне помешкання в тому ж напрямку і насолоджуйтесь стилем з кольоровими, вигадливими принтами та грайливими текстурами.

За допомогою мотузкових гойдалок, яскравих подушок, турецьких килимів, цікавих узголів’їв ліжок, фарби з пензликами та приголомшливих предметів інтер'єру "зроби сам" - вдасться наповнити простір креативом.

Стильовий напрямок для тих, хто любить збирати антикваріат та колекцію сувенірів зі своїх, різноманітних подорожей.

Розроблений, розумно-поєднальний стиль, завдяки якому можна отримати, справді, неймовірний та оригінальний результат.

 

Менше / більше? Мінімалістська та сучасна тенденція серед японців, описує надзвичайно організовану, та ефективну людину, що має чітко визначений шаблон у питанні дизайну. Тонкі матеріали, відсутність кольорів, приглушене світло, чіткі лінії, мінімальний декор та приховані меблі-ніші для всього - те, що визначає цей сучасний стиль, котрий багатьох приваблює.

 

Що стосується класичних інтер’єрів, ми дивимось на людину, яка найцінніше ставиться та надзвичайно поважає позачасову красу. Благородна, елегантна, зацікавлена ​​в культурі, така особистість має прекрасні позачасові смаки в усіх сферах життя. Як приклад - дизайнерське наповнення інтер'єру від Bentley та Jaguar. Це не означає, що це найдорожчий вибір стилю, але це дизайн, що передбачає нескінченну розкіш і, безсумнівно, коштовність та унікальність усіх складових в інтер'єрі.

Як і в мистецтві, ніколи не існує чітких кордонів щодо того, де починається один стиль та закінчується інший, через що креативна людина й, звісна річ - дизайнер, буде прагнути поєднати характер, смак та стиль з будинком, часто змішуючи всі складові, завдяки чому отримуючи надзвичайний результат.