ЯК ПЕРЕТВОРИТИ ПРОСТІР ПІД СХОДАМИ НА ВАШ УЛЮБЛЕНИЙ КУТОЧОК У ДОМІ?

Хто сказав, що зона під сходами - це абсолютна втрата простору? Ось декілька ідей дизайну, котрі допоможуть перетворити простір під сходами на високофункціональний куточок у Вашому помешканні.

1. Створіть комору Якщо сходи знаходяться біля кухні, покращте її ефективність та збільште місце зберігання на кухні, використовуючи зону під своїми сходами як комору. Виберіть комору-гардероб із суміжними полицями на стінах або подумайте про висувні шафи для зберігання різноманітних інгредієнтів з кухні.

2. Налаштуйте домашній офіс Через пандемію, домашній офіс став необхідністю в більшості будинків. Однак, якщо простір обмежений, Ви можете претендувати на площу під сходами створивши приватний і затишний домашній офіс з похилою стелею. Створіть добре організований і практичний робочий простір, представивши шафи для зберігання, відкриті полиці та ящики. Порада: Ви також можете використовувати цю область під сходами для дитячого дистанційного навчання.

3. Зробіть ігрову кімнату Не дивно, що кімната під сходами може служити ідеальною схованкою для дітей. Чому б не оформити цей простір як акуратну та барвисту ігрову кімнату, де передбачено зберігання дитячих книг та іграшок. Єдиний недолік полягає в тому, що оскільки діти через кілька років виростуть з ігрового будиночка, Вам, зрештою, доведеться змінити функціонал цього куточка.

4. Спроєктуйте затишний будиночок для домашніх тварин Якщо у Вас вдома є чотирилапі улюбленці, Ви можете подумати про те, щоб створити для них власну територію під сходами та їх затишний куточок.

5. Встановіть куточок для читання

Деякі приміщення під сходами мають достатній простір, що робить їх ідеальним місцем для розміщення вбудованої канапи, яка може служити затишним куточком для читання. Підвищуйте комфорт вбудованої канапи за допомогою великої кількості декоративних подушок, встановіть висувні ящики під канапою та полиці довкола й не забудьте додати світло для читання.