ІНСТАЛЯЦІЯ ЗАДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ МРІЙ


У Каліфорнії існує чудова місцина. Для здійснення мрій. Напевно, будь-якій людині, яка вірить в чудеса просто необхідно хоча б раз житті відвідати це місце за для здійснення мрій. І це не кімната бажань, а ціла фабрика. Центр здійснення мрій - це інсталяція Відділу мистецтв (Art Department) в Каліфорнії, в передмісті Лос-Анджелеса, яка також має назву Dandelions.

Відвідувачам, які хочуть особисто передати свої бажання видається квиток та інструкція, дотримуючись якої спочатку необхідно піднятися по старих сходах, а потім пройти по трав'янистому коридору, по стежці, оточеній квітучими кульбабами, щоб потрапити в "Відділ дрібних речей", що літають у повітрі. Цей коридор приведе в старий адміністративний будинок електричної підстанції Laguna Bell.

Відвідувачі спочатку потрапляють на перший етап: тісний офіс, де суворий службовець попросить їх описати бажання, не розкриваючи конкретних деталей. "Департамент дрібних речей", що "літають у повітрі", який спостерігає за ходом обробки бажань, твердо вірить, що розмите формулювання секретного бажання автоматично позбавляє його можливості здійснитися...

Співробітник ставить загальні питання: "Чи може бажання бути розцінене, як альтруїстичне або егоїстичне? Це стосується романтики або вашої кар'єри?" Потім в іншому приміщенні, проводиться більш ретельне опитування на старому комп'ютері 90-х років, що працює під DOS. Завершивши аналіз "побажальника", настає час отримати йому власну кульбабу. Садовод акуратно відрізає, зростальну в пробірці, кульбабу.

Щоб загадати бажання, необхідно зробити два простих кроки: загадати те, що Ви хочете отримати, і подути на квітку в один з отворів у стіні. Насіння кульбаби залишаються в сусідній кімнаті, куди воно потрапляє через систему пневматичних трубок. Там, насіння повинно бути оцінене, і в підсумку, скинуте в "Відділ сортування насіння", де ще один співробітник фабрики займається його прибиранням. Це насіння потрапляє в архівну колекцію сотень тисяч насінин кульбаби. (Знадобилося понад рік, щоб зібрати достатню кількість кульбаб для інсталяції)

Потім, пройшовши через хмару повітряних насінин кульбаб, Ви потрапляєте в дезінфекційну кімнату, де Вам допоможуть очистити одяг. Центр здійснення мрій попереджає про те, що бажання виконуються не зі 100% точністю, і часто на це може знадобитися деякий час.)

У будь-якому випадку, ніхто не буде розчарований! Кульбабова фабрика мрій - унікальний художній об'єкт, який припаде до душі будь-якому мрійнику. Така собі подорож. Унікальна, красива і майстерно створена, змушує відвідувачів більш серйозно замислитися над власними бажаннями та мріями, повірити в диво і згадати про свою внутрішню дитину.

Такі от чудові люди, які допомагають іншим зробити хоча б один реальний крок на шляху до своєї мрії! Тож, мрійте! Мрійте натхненно. Мрійте правильно. Мрійте про прекрасне. Проте мрійте акуратно, пам'ятаючи про те, що у всіх наших бажань є чудова властивість - збуватися!