ІСТОРИЧНИЙ ЦЕНТР КИЄВА - ПОДІЛ, НАРЕШТІ ОБЛАШТУВАВ "Песопарк" ДЛЯ ВИГУЛУ СОБАК!ВАЖЛИВО:

до березня 2020 року, ділянка перебувала в оренді російського посольства.


Мешканці Подолу облаштували Песопарк – парк для вигулу собак на місці колишнього пустиря, який було орендовано посольством Російської Федерації.

Ділянка площею 1,2 гектара на розі вулиць Спаської та Волоської, навпроти скверу Самосад.


У березні минулого року Київрада розірвала договір оренди з російським посольством, аргументуючи це тим, що: ділянка не використовувалася за цільовим призначенням; фактичне перебування України у стані війни з Росією; стійкий громадський супротив. Разом із тим, ділянці надали статус скверу.


Ще влітку 2020 року, місцеві мешканці почали прибирати територію та висаджувати ялини. Встановили нові ворота і полагодили паркан. Оскільки на пустирі й раніше вигулювали собак, було прийняте рішення про облаштування огородженого майданчика для вигулу чотирилапих.


Багато мешканців Подолу стверджують: "Тут, дійсно бракує облаштованих місць для вигулу собак! Через це, переважно тварин вигулюють у скверах біля кінотеатру "Жовтень". Натоміть, огороджена територія Песопарку дозволяє відпустити собак із повідця, а можливість вільно побігати та соціалізуватися - робить психіку собаки стабільнішою й безпечнішою для оточення."


Місцеві жителі висловили у коментарях фейсбук-групи "Подоляночка" побажання, аби ті, хто любить песиків, та поки що їх не має, теж завітали до Песопарку за для спілкування з тваринами.