14 ТЕНДЕНЦІЙ ЦЬОГО РОКУ, ЯКІ ДОДАДУТЬ ПОМЕШКАННЮ СТИЛЮ ТА НАСТРОЮ

Від сонячно-жовтого до диско-гламу, ось найкращі способи оживити свій інтер'єр у 2021 році!


Якщо ми засвоїли якийсь урок у 2020 році, то це, без сумніву, наскільки важливі наші домівки у нашому житті. По всьому світу проєктні компанії поширюють це "повідомлення", тож у 2021 році, продовжує набирати обертів: оптимізм і позитивність. Щасливий жовтий та заспокійливі пастельні відтінки в моді на кольоровій арені; фактурний камінь і яскрава латунь - серед популярних матеріалів; шістдесяті з минулого століття, атмосфера миру та любові також повністю повернулася у вигляді веселкових емблем. Звичайно, ми всі сподіваємось, що 2021 рік стане кращим, тому маючи це на увазі, читайте про 14 найкращих тенденцій дизайну, які обов’язково скрасять вашу домівку у найближчі місяці.


 

1 DISCO GLAM Дискотечне крісло Рейчел Шиландр Не можете більше ходити до нічного клубу? Не хвилюйтеся! Тепер ви можете пережити це організувавши вечірку за допомогою дискотечного крісла Рейчел Шиландер з The Future Perfect.

2 БУЛЬБАШКИ Ця популярна фігура 1950-х повернулася! Тому, щоб додати до свого життя ці оптимістичні кругові символи, спробуйте люстру Ламберта від Jayson Home! Вона виглядала б приголомшливо як у холі, так і за обіднім столом.

3 VIBE 1960s Паперова ваза Riviera від Octaevo Ідіть за веселкою! Octaevo принесе позитивну енергію на вашу стільницю за допомогою цієї барвистої паперової вази у приміщенні

4 МЕБЛЕВА ТЕНДЕНЦІЯ Диван від Roche Bobois Ця тенденція оббивки переживає ренесанс у всіх категоріях меблів, і Рош Бобуа зробив це акцентом свого нового дивана Intermede від Мауріціо Манцоні для їхньої колекції: весна 2021 року.

5 ЧОРНИЙ І БІЛИЙ Освітлення долини Гудзона Завжди улюблена графічна комбінація - чорно-біла, займає особливе місце у домі. Розділений плафон Келлі Бехун для освітлення долини Гудзон вражає.

6 ФОРМИ Килим від Liz Roache для Pierre Frey Вирізані форми Анрі Матісса, що ними давно захоплюються дизайнерський світ. Килимок художника Ліз Руш для П'єра Фрея - це нове сприйняття легендарної концепції.

7 СМУЖКИ Диван Borea в смужку від Piero Lissoni для BB Italia Для своєї першої колекції на відкритому повітрі, художній керівник B&B Italia, П'єро Ліссоні обрав перевірену класику дивану Borea.

8 ПЛЕТІННЯ НАЗАВЖДИ Серена та Лілі Якщо ви думали, що лоза в минулому - подумайте ще раз! У наші дні, компанії зосереджуються на використанні, перевіреного часом, матеріалу для багатьох виробів, таких, як цей чудовий столик від Serena & Lily, який також міг би служити барною стійкою.

9 ЖОВТИЙ Дім Хізер Тейлор Ми всі хочемо додати яскравого кольору в наші домівки, чи не так? Цей, теплий, сонячно-жовтий колір - чудова нагода! Рекомендуємо починати з нової постільної білизни кольору соняшникової олії.

10 ТИГР Тканина з тигровим принтом, натхненна тиграми, від Cowtan Tout Ви все ще маєте на думці тигрів? У 2021 році Cowtan & Tout випускає цей, шикарний принт у трьох кольорах.

11 ЛАТУНЬ Обідній стіл Тома Діксона Цей, надзвичайно блискучий метал повертається, як забезпеченні, так в освітленні, а тепер, і в меблях! Завдяки таким виробам, як обідній стіл Тома Діксона.

12 БІРЮЗОВИЙ Вишукана бірюзова фарба Шервіна Вільямса "Бірюза - це один із тих кольорів, який створює атмосферу, котра покращує настрій", - каже дизайнер Мішель Сміт Бойд. Тут зображений його улюблений відтінок "Неймовірна бірюза" від Шервіна-Вільямса.

13 ТРАВЕРТИН Травертиновий обідній стіл на п'єдесталі від Келлі Вестстлер Ми всі потребуємо більш обґрунтованого життя, і, травертин обов’язково зробить свою справу. Келлі Вірстлер погоджується, оскільки вона щойно представила цей чудовий столик, вирізаний повністю з текстурованого каменю землистого кольору.

14 ПАСТЕЛЬ Сохюн Юн Заспокійливі, пастельні відтінки потрапляють у кожну домівку. Ці акрилові столи пофарбовані вручну. Створені південнокорейським дизайнером Сохюном Юном.