14 ТЕНДЕНЦІЙ ЦЬОГО РОКУ, ЯКІ ДОДАДУТЬ ПОМЕШКАННЮ СТИЛЮ ТА НАСТРОЮ

Від сонячно-жовтого до диско-гламу, ось найкращі способи оживити свій інтер'єр у 2021 році!


Якщо ми засвоїли якийсь урок у 2020 році, то це, без сумніву, наскільки важливі наші домівки у нашому житті. По всьому світу проєктні компанії поширюють це "повідомлення", тож у 2021 році, продовжує набирати обертів: оптимізм і позитивність. Щасливий жовтий та заспокійливі пастельні відтінки в моді на кольоровій арені; фактурний камінь і яскрава латунь - серед популярних матеріалів; шістдесяті з минулого століття, атмосфера миру та любові також повністю повернулася у вигляді веселкових емблем. Звичайно, ми всі сподіваємось, що 2021 рік стане кращим, тому маючи це на увазі, читайте про 14 найкращих тенденцій дизайну, які обов’язково скрасять вашу домівку у найближчі місяці.1 DISCO GLAM Дискотечне крісло Рейчел Шиландр Не можете більше ходити до нічного клубу? Не хвилюйтеся! Тепер ви можете пережити це організувавши вечірку за допомогою дискотечного крісла Рейчел Шиландер з The Future Perfect.

2 БУЛЬБАШКИ Ця популярна фігура 1950-х повернулася! Тому, щоб додати до свого життя ці оптимістичні кругові символи, спробуйте люстру Ламберта від Jayson Home! Вона виглядала б приголомшливо як у холі, так і за обіднім столом.

3 VIBE 1960s Паперова ваза Riviera від Octaevo Ідіть за веселкою! Octaevo принесе позитивну енергію на вашу стільницю за допомогою цієї барвистої паперової вази у приміщенні

4 МЕБЛЕВА ТЕНДЕНЦІЯ Диван від Roche Bobois Ця тенденція оббивки переживає ренесанс у всіх категоріях меблів, і Рош Бобуа зробив це акцентом свого нового дивана Intermede від Мауріціо Манцоні для їхньої колекції: весна 2021 року.

5 ЧОРНИЙ І БІЛИЙ Освітлення долини Гудзона Завжди улюблена графічна комбінація - чорно-біла, займає особливе місце у домі. Розділений плафон Келлі Бехун для освітлення долини Гудзон вражає.

6 ФОРМИ Килим від Liz Roache для Pierre Frey Вирізані форми Анрі Матісса, що ними давно захоплюються дизайнерський світ. Килимок художника Ліз Руш для П'єра Фрея - це нове сприйняття легендарної концепції.

7 СМУЖКИ Диван Borea в смужку від Piero Lissoni для BB Italia Для своєї першої колекції на відкритому повітрі, художній керівник B&B Italia, П'єро Ліссоні обрав перевірену класику дивану Borea.

8 ПЛЕТІННЯ НАЗАВЖДИ Серена та Лілі Якщо ви думали, що лоза в минулому - подумайте ще раз! У наші дні, компанії зосереджуються на використанні,