DARK AND BLACK


Сітчасті листи сталі підтримують товсті балки з почорнілого бруса для цих столів Lin від студії Shinyoo, основи якої були спалені тричі.

Дизайнери використовували традиційний східноазіатський метод, що використовується для збереження деревини, відомий як Yakisugi або Shou Sugi Ban, який також запобігає пошкодженню комахами.

Кожен стіл від цієї серії меблів складається з масивної дерев’яної основи, верхня секція якої кілька разів вирізана по прямих лініях, щоб утворити сітку.

Серія столів Lin виготовляється з використанням чорного дерева, сталі та скла.

Деревина спалюється тричі, щоб надати їй чорної обробки. У проміжках між кожним випалюванням майстри відчищають будь-які нерівності, щоб забезпечити стабільність основи. Потім в ці надрізи врізають сталеві листи та складають їх один на одного у вигляді сітки.

Вироби не потребують будь-якого клею або цвяхів, перехрещений сталевий каркас також гарантує, що натуральне дерево не деформується і не втратить свою форму з часом, а також забезпечує рівномірний розподіл ваги предметів на стільниці.

Studio Shinyoo порівнює цю сітчасту структуру з лініями дерев у лісі. Колекція отримала свою назву від цієї ідеї і являє собою поєднання китайського слова 林 [lin], що означає "ліс", та англійського слова "line".

Як розповіли дизайнери, цей метод столярних робіт базується на конструкції балкової колони, яка спочатку використовувалася для будівництва дахів у давньогрецькій та традиційній східноазіатській архітектурі. Деревина виступає в ролі балкової конструкції, а сталеві рами служать колонами.

"Якщо замислитися про походження столу, стіл був "землею" до того, як його підняли. Піднесений "ґрунт" потрібно було закріпити на висоті сидіння для комфорту. Потім були "ноги" для підтримки його висоти та, нарешті, він став столом!", - заявила студія, яка базується у Швеції та Південній Кореї.

"Цей процес дуже схожий на те, як люди вперше побудували будинок як захист, щоб сховатися від палючого сонця, холодного дощу, снігу і навіть хижаків"- продовжив він.

"Незалежно від сходу та заходу, люди розробили конструкцію балки-колони, оскільки їм потрібен був дах. Універсальний перетин меблів та архітектури виявлений саме тут".

"Попри різні культурні характеристики давньогрецької та азійської архітектури, ми можемо знайти універсальність всередині завдяки структурі балки-колони" - додала студія.

Мультидисциплінарна практика Viewport Studio також використовувала обвуглене дерево при створенні своєї колекції основних меблів, яка побудована з непотрібних залишків деревини.

Студія мала на меті продемонструвати, що всупереч багатьом діячам мистецтв, меблі можна виготовляти з мінімальними залишками матеріалів.