DOUBLE TRIPLE SUMMER FEST 2021


DTSF - захід, що об’єднав змагання з літніх олімпійських дисциплін: скейтбордингу та BMX, із кандидатом на олімпійську програму - вейкбордингом. Подія започаткована з метою розвитку "вуличних" форматів спорту та залучення молоді до активного способу життя.


Double Triple Summer Fest надав українським скейтбординг та BMX - спортсменам унікальної можливості увійти в історію світового значення! Також, цей івент - офіційний конкурс Кубку світу зі скейтбордингу. Захід складався з двох частин: українська сесія 13 серпня та міжнародний конкурс 14-15 серпня. Місце проведення залишилося незмінним - Арка Дружби Народів у самому центрі Києва з панорамою Дніпра.

Загальний призовий фонд - понад 14 000 євро! Основна тема Double Triple Summer Fest - "Київ відкритий для всього світу!".


Події розгорталися на більш ніж 2000 квадратних метрах. Кількість учасників була обмеженою. До участі допускалися спортсмени старше 16 років. Неповнолітні учасники обов'язково повинні були надати дозвіл від батьків.

Участь у змаганнях була безоплатною. Проте, проїзд та проживання учасників - оплачують самі спортсмени. Призовий фонд SKATEBOARDING / Jam Чоловіки 1 місце — 3000 EUR 2 місце — 1500 EUR 3 місце — 1000 EUR 4 місце — 500 EUR 5 місце — 300 EUR 6 місце — 100 EUR 7 місце — 100 EUR

BMX / Jam Чоловіки 1 місце — 3000 EUR 2 місце — 1500 EUR 3 місце — 1000 EUR 4 місце — 400 EUR 5 місце — 200 EUR 6 місце — 100 EUR 7 місце — 100 EUR

СПЕЦІАЛЬНІ ПРИЗИ Skateboarding Best Trick — 600 EUR

BMX Best Trick — 600 EUR ЩО ВАРТО ВИДІЛИТИ? Кількість людей та загальна атмосфера! Як учасників, так і відвідувачів змагання було ну дуууже багато! Не зважаючи на спеку та street style подію - Киянам та гостям столиці було цікаво! Дуже зручно було те, що усі кав'ярні та вагончики з фаст-фудом нарешті зробили доступним безготівковий розрахунок аби не бігати в пошуках банкомату. Це просто супер! Можливість кожному спробувати себе у вейкбордингу. Потрібно було лише прихопити змінну одежину, хоча часу на те, щоб просохнути теж було вдосталь! Песики! Їх було багато. Усі вони, ну дуууже милі.) А також із водичкою та увагою від глядачів. Ніяких вигуків: "Заберіть собаку, бо в мене тут дитинка!" Всі "чілили" однаково і це теж було круто! На останок про зіркових гостей! Ними виявилися Позитив та DRED - учасники гурту MOZGI! Хлопці теж були на стилі й не пропустили головну вуличну подію цього літа!