МАЙБУТНЄ ВЛАСНЕ, ЯК І ПЛАНЕТИ — В РУКАХ КОЖНОГО З НАС! "GOLDEN HANDS" — ЦЬОМУ ГІДНИЙ ДОКАЗ!

"Краще там, де нас нема" — говорить прислів'я. "У пошуках кращої долі" — аргументують власне рішення заробітчани та громадяни, які переїздять закордон. Однак є й ті, хто навпаки: вірить в Україну і повертається до України з-за кордону. Ті, котрі попри недосконалість у тій чи іншій сфері діяльності, складний період сьогодення через пандемію, чи ще безліч можливих, власних міркувань, однак вбачають в Україні головне — потенціал для розвитку, ведення бізнесу та реалізації успішної, власної справи. Ба більше, впроваджують новітні для нашої країни технології та навички, які були здобуті закордоном!


Наприклад: із появою в Україні цієї діяльності, потреба у відновленні будь-чого стає можливою за відсутності тривалих пошуків, профільного майстра чи то взагалі, із залученням спеціаліста з іншої країни.


Не менш вагомим і значущим є внесок цієї фірми відносно популяризації в країні, відповідно її громадянами загальносвітової ідеології дбайливого ставлення до природи через збереження навколишнього середовища. У цьому випадку, метою відновлення усього, що було пошкоджено (відповідно не лише антикваріату, виробів ручної роботи або коштовних предметів) за для запобігання купівлі нового, звісно за умови, якщо відновлений предмет буде максимально відповідати як зовнішнім, так і функціональним характеристикам свого первинного обліку.


Щирість мрій та непідкупність цілей, в які важко повірити?! Здається, що в бізнесі не обійтися без зв'язків?! Заможні батьки або спонсори — це запорука успіху, за відсутності котрих, жодні дії не мають сенсу?!


Читайте історію, яка складається з протиставлення відносно всіх, загальносформованих думок більшості. Наприкінці, будьте готові до провокаційного питання, щира відповідь на котре — сподобається далеко не всім!


Реставрація предметів розкоші — загалом звична справа. Але не усього того, що реставрує компанія goldenhands.com.ua до того ж власноруч на чолі з її власником!


Перелік різноманітності робіт та бездоганність їх виконання — вражають! Усвідомлення ж того, що вік засновника йде у розрізі звичного сприйняття усіма, що до будь-якої професії із рівнем "майстер" - захоплює, а також межує з реальністю. Чи це спадковість? Надзвичайний талант? Можливо дар?


Висока оцінка усього проєкту та його засновника — це кількість клієнтів, відповідно їхня довіра компанії свого майна, що потребує якісної "швидкої допомоги". Але також є і розчарування: "Сподівання на те, що за допомогою хисту, удачі або наявності поверхневих знань у будь-якій сфері діяльності люди вбачають створення успішного проєкту, який не тільки залишиться "на плаву", а ще й буде розвиватися й давати прибуток, наданням якісних послуг — це десь на межі фантазії, фантастики та зовсім unreal" - зазначає власник компанії Golden Hands, пан Микита Сергійович. "Можна мати здібності або ж риси характеру, котрі притаманні у тій чи іншій професії. Але ж ніхто не хоче купувати зіпсований товар, сплачувати навіть саму незначну ціну, проте за неякісні послуги.


Відтак можна підсумувати: можливість створити, розвинути та заробити прямопропорційна якісному сервісу, лише за отриманням якого кожен з нас, відповідно буде згоден заплатити" - додає, Микита Сергійович. Відтак, за для досягнення сьогоднішнього рівня майстерності та якості, засновник унікального проєкту з реставрації golden_hands_ua , відточував усі навички та техніки з виконання робіт, аналогів котрим не існує — аж 5,5 років, здобуваючи усі привезені знання та вміння у самому серці Великої Британії.


Вибір, що було здійснено на користь реалізації діяльності та себе як реставратора — це досить цікавий крок. Оскільки, статистика досі стверджує, що більшість молодих людей скеровані обранням популярних професій, або ж здобувають освіту шляхом, як то кажуть: "найменшого опору" - йдучи туди, куди їх направлять батьки, на кшталт "професійної династії".


У чому ж криється секрет обраного, паном Микитою Сергійовичем, шляху? Це події, історія яких, сприяє можливості вплинути на читачів: людей, що прагнуть обрати чи то змінити професію. Власний досвід, що їм ділиться досвідчений, молодий бізнесмен, допоможе, можливо не стільки з обранням майбутньої діяльності, як з усвідомленням відповідальності за своє, власне життя, свій вибір, та майбутнє, яке залежить передусім від самого себе.


"Життя — це найбільший скарб, як і час, якого теж завжди бракуватиме. На жаль, усвідомлення цих цінностей зазвичай виникає тоді, коли стає досить важко змінити не лише минуле, а й повпливати на хід майбутніх подій, оскільки в ньому присутні вже не всі... Та все ж, подібні життєві реалії або змушують нас плисти за течією, або спонукають до кардинальних змін і визначають подальший курс, як у мому випадку — до Великої Британії" - куди відбувся тимчасовий переїзд з України через втрату батька засновником Golden Hands, паном Микитою Сергійовичем, завдяки якому він став тим, ким є зараз!


Сім'я Микити Сергійовича, ніяким чином не була пов'язана з реставрацією. Певно, як і в кожного, теж були родичі, які не підтримували чи були частково проти сьогоднішнього успішного бізнесу, оскільки до останнього не вірили, що з цього проєкту, ще й в Україні — вийде щось путнє...


Вік у поєднанні з метою стати самостійним та незалежним від материнської опіки, спонукав пана Микиту Сергійовича до рішучих дій, пошуків підробітку й становленні по життю. Відтак кар'єра унікального реставратора розпочалася ще в 17 років. Звідси й не аби який досвід!


"Бажання навчитись чогось нового, набути нових знань, умінь, якісне втілення котрих нестиме нові пропозиції робіт із новими, кращими та вищими критеріями стосовно заробітної плати — це те, чим я займався в Англії не цураючись жодної змоги заробити у сфері будівництва, яке, як виявилося надзвичайно тісно пов'язане з реставрацією" - ділиться спогадами засновник компанії.


"Оскільки вже вирішено ділитися життєвим досвідом, то нехай тоді всім. Тож, ось вам моя порада з власного: якщо ви відчуваєте, що у вас щось добре виходить, інші щиро та неодноразово вам про це зазначають, до того ж обставини складаються таким чином, що усе наче натякає на цю діяльність — то варто вже помітити всі оті "знаки", перестати ігнорувати не тільки власні думки й оточення, так і певно, що від самого Бога, космосу, чи кому там як до вподоби — ті натяки! Серйозно! Бо буває, що згодом по життю "повторы были", а здебільшого бува, що "повторов не было"" - сміючись зауважує власник фірми Golden Hands.


"У мому випадку: характер, який вдало поєднався з роботою — мені допоміг. Увага до деталей, мінімалізм, дбайливе відношення, а також охайність не тільки відносно об'єкту реставрації, а ще й до всього довколишнього майна, його власника, й передусім навички, які здобув у декількох майстрів учнем у котрих я мав за честь бути перебуваючи в Англії — це мій власний шлях, на який до речі, я теж ступив не з першого разу" - підкреслює, пан Микита Сергійович.


Багатьох вмінь, знать та ще безліч деталей й тонкощів, що їх здобув, майстерність, що її відпрацював роками, та унікальність власних методик, які винайшов, все це — процес розвитку цієї галузі, згодом і проєкту у створення власного бізнесу з нуля до унікального та успішного. "Попри відсутність розуміння та будь-якої підтримки, моя впевненість у цій ідеї та її амбіційності спонукала продовжувати, до подальшого розвитку та дій — відтак відбувається моє повернення до України" - говорить засновник.


Бізнес, його ведення, попит на послуги, які досі нікому невідомі та технології про які ніколи не чули — це все, з чим довелося зіткнутися на початку" - розповідає власник Golden Hands. Та успіх не змусив довго на себе чекати. Спочатку було рідне місто Суми, а трохи згодом і Київ. Столиця неабияк зацікавилася унікальністю подібних послуг і технологій.


Сайт, сторінки у соцмережах, реклама. Попри наявність реклами як такої, почали надходити замовлення від клієнтів, яким Golden Hands порекомендувати друзі, котрі самостійно оцінили якість виконання робіт попередньо ставши клієнтами фірми. Микиті Сергійовичу, все вдалося самотужки! Все продовжує працювати, розвиватися та зростати.


Про послуги з реставраційних робіт аналогів яким — немає, якість та технології яких — надихають!


У Києві та в Україні, реставрація від Golden Hands — доступна кожній родині!


 

Тішить, що за відсутності будь-яких дотацій чи фінансування — усе можливо! Навіть за повної відсутності підтримки, як такої, а не лише фінансової — усе можливо! Попри відсутність вмінь ведення бізнесу на старті чи то етапі його розвитку, без жодних зв'язків, заможних батьків та інших допоміжних складників виявляється, що все можливо! Варто лише чітко визначити власний напрямок руху, за жодних обставин та подій, в жодному випадку не полишати віри в себе та свої прагнення. А також розуміти, що за для досягнення мети необхідно завжди йти. Коли швидко, подекуди ледве-ледве, вбачаючи занадто повільний рух, подібний до того, наче змушений повзти. Від невдоволення темпом може зростати сумнів у виборі шляху чи навіть виникне бажання залишити все, але це — невіднятні етапи становлення успішності.


Супротивником усьому цьому може стати ніхто інший — як ти! Бо вирішують власну долю через власну волю: обставини, перешкоди на шляху до мети, чи перш за все — ти?