СВІТОВІ ОСНОВИ ДИЗАЙНУ


Ваша бібліотека дизайну вважається не повною без цих унікальних і повчальних книг про дизайн. Незалежно від того: хочете ви набути знань та основ гарного дизайну чи шукаєте натхнення - завжди добре запастися дизайнерськими книгами. Ці класичні томи - є естетичною основою для інструментарію будь-якого дизайнера інтер'єру, а також ідеальною вступною освітою для всіх, хто тільки но відчув себе в цій галузі.

Home: The Foundations of Enduring Spaces Це розкішно ілюстрована та дуже деталізована біблія дизайну інтер’єру забезпечує всебічну освіту дизайну будинку та декору, від принципів теорії кольорів до конкретних просторів (вибору меблів для вітальні) та співпраці з архітекторами та іншими професіоналами для досягнення найкращих результатів. Ця книга, побудована на домашньому навчальному курсі, який є основою шкільної програми, пропонує неперевершене опановування ключовими елементами дизайну, що робить його єдиною книгою, яка вам коли-небудь знадобиться.

The House in Good Taste: Design Advice From America's First Interior Decorator Гарний смак може бути у будь-кого, так само як і хороші манери. Хоча, де Вулф прикрашала будинки заможних, соціально видатних клієнтів, вона завжди стверджувала, що її бачення елегантного, та комфортного життя доступне для всіх. Ця позачасова книга 1913 року, написана доброзичливим, розмовним тоном, пояснює, як проєктувати, облаштовувати та прикрашати будинок, щоб зробити його прекрасним, корисним та приємним.

The Decoration of Houses Цей історичний путівник є більш ніж захопливий, і пропонує приклади дизайну, вкорінені в архітектурних принципах. Чорно-білі фотографії ілюструють авторські ідеали класичної краси, зображуючи величні бальні та просторі будуари, а також елементи для будинків будь-якого розміру та епохи: двері та вікна, стіни та стелі, підлоги, зали та сходи. Один із найважливіших та найвпливовіших назв жанру, цей том викликав в епоху Ренесансу в американському дизайні інтер’єру, а його здорові поради та практичний підхід залишаються назавжди стильними.

Interiors: The Greatest Rooms of the Century Книга виходить за рамки декораторів, дизайнерів та архітекторів, щоб виділити вишукані інтер’єри, розроблені дизайнерами моди, художниками, іконами стилів та зірками кіно, які зробили унікальний внесок у світ дизайну інтер’єру.

On Decorating Коли в 1989 році було опубліковано On Decorating - це відразу стало каменем для професіоналів та любителів дизайну. Відтоді ідеї та ілюстрації на цих сторінках надихнули до створення незліченної кількості приміщень та їх кольорової палітри. Експерт Марк Хемптон, та його, надзвичайне бачення залишаються настільки ж актуальними й сьогодні.

Interaction of Color: 50th Anniversary Edition Видання вперше з'явилося у м'якій обкладинці у 1971 році, де було представлено десять кольорових досліджень, обраних Альберсом. Воно й досі видається. Маючи понад чверть мільйона проданих примірників, ця книга залишається важливим ресурсом у знаннях кольорів у дизайні.

The World of Ornament Відкрийте для себе світ декоративних ідей за допомогою цього збірника найвишуканіших візерунків та орнаментальних зразків історії. "Світ Орнаменту" поєднує дві найбільші енциклопедичні колекції орнаментів 19 століття. Ці розкішні книги охоплюють прикраси, плитку, вітраж, освітлений рукопис, текстиль та керамічний орнамент. Це комбінація культур та естетики, яка передає класичні, єгипетські, грецькі, римські, етруські, азійські та близькосхідні, а також європейські зразки від середньовічних часів до 19 століття. Головний орієнтир для художників, істориків, дизайнерів та модельєрів, та кожного, хто займається декоративним дизайном.

1000 Chairs Більше за будь-який інший предмет меблів, стілець піддався найсміливішим змінам від дизайнерів. Крива спинка, кут нахилу або колір всього стільця зображають стилістичну моду кожної епохи. Від Герріта Рітвельда та Альвара Аалто до Вернера Пантона та Еви Цейзель, від модерну до інтернаціонального стилю, від поп-арт до постмодернізму. Феномен дизайну стільців настільки складний, що для їх дизайну або ж коректного використання в інтер'єрі потрібна така довідкова робота. Вони всі тут: стільці з зігнутого дерева Thonet і стільці Гофмана, крісло Марселя Брейера та авангардні крісла Рона Арада.

Бажаємо Вам натхнення до перегляду та завзяття до вивчення цієї світової, класичної літератури, яка вважається основою знань у дизайні!