Дизайн бумаги

ДЛЯ СПІВПРАЦІ

Для співпраці з журналом потрібні лише Ви та Ваші здібності!

Якщо Ви талановита людина, котра знайшла своє покликання в одній зі сфер діяльності, що відгукуються у рубриках чи статтях GD - ми радо чекаємо на Вас!

Цінуємо однаково: фахові знання, вміння, досвід, талант чи то покликання за яким Ви працюєте, або ж створюєте красу як улюблене хобі.

Фотограф

01

Project Name

Ви майстер предметного фотографування? Помічаєте красиве в буденному? Знімаєте архітектурні об'єкти та маєте свій власний стиль? Ваші роботи красиві, глибокі та з душею? Це як мінімум вартує того, щоб люди побачили Ваші світлини у нашій статті!

02

Project Name

Дизайнер інтер'єру? Декоратор? Володар відмінного смаку, який створює красиві приміщення з любов'ю та "як для себе"? Ви точно наша людина! І Ви заслуговуєте на те аби Ваш стиль і бачення прекрасного побачили інші!

Современная ванная комната
Художник-заливщик

03

Project Name

Мольберт, фарби та натхнення. Смола та камінці. Мох і кора дерев. Митець - це не лише професійний художник. Митцем можна бути за покликом душі чи за бажанням серця. Якщо Ви вмієте це робити, а також любите те, що робите - діліться своїми роботами й баченням світу з оточенням! 

04

Project Name

Архітектурні шедеври минулого поцілили Вам у самісіньке серце? В дитинстві ви будували замки з піску настільки віддано, що згодом це стало Вашою професією? Жодних сумнівів - Ви фанат своєї справи! Тож, чом би не розповісти про це на широкий загал?

Современный дом

04

Project Name

Глиняные бутылки

Скульптори - це не лише про стародавній Рим! Вазони з глини, кашпо з бетону, фігурки з гіпсу, статуетки з фарфору, декор зі скла, інтер'єрні предмети з дерева, металу та інших матеріалів. Якщо Ви вправно володієте бодай одним із цих талантів, створюєте красиві предмети й про Вас досі не знає Україна - разом ми неодмінно це виправимо!

Бажаєте розвиватися?
arrow&v

Інформацію надіслано. Дякуємо!